Bir gün arkadaşım ile dışarı da bir olay yaşadıktan sonra arkadaşımın evine gittik. Burada kendisinde kalabileceğimi söyleyen arkadaşıma teşekkür etmiştim. Anne ve babası boşandığından dolayı arkadaşım annesi ile yalnız yaşıyordu. Eve girdiğim zaman arkadaşımın türbanlı annesini görünce büyük bir şok yaşadım. O kadar güzel ve tatlı bir annesi vardı ki bu kadına bakmadan duramıyordum. Bize sofra kurduktan sonra yemeklerimizi yedik. Fakat kadın ona sürekli baktığımı anlamış olacak ki bir ara bana göz kırptı. Kadının bu hareketinden sonra onunda benden bir şeyler beklediğini anladım. O gece heyecandan uyuyamamıştım. Sabah olduğunda evde arkadaşımın annesi ile tek olduğumuzu anladım. Çünkü arkadaşım beni evde bırakmış ve işe gitmişti. Uzak bir yer de çalışan arkadaşımı görüntülü aradım ve işte olduğundan emin oldum.

Kankamın türbanlı annesi beni azdırdı

Daha sonrasında arkadaşımın türbanlı annesi ile karşılıklı kahvaltı yaptık. Bu durumdan ikimizden memnun gibiydik. Arkadaşımın türbanlı seks izle filmlerinden çıkmış kadar güzel olan annesi dün gece ona neden dikkatli baktığımı sordu. Ben de arkadaşımın bu kadar güzel ve çekici bir annesi olduğuna şaşırdığımı söyledim. Bana bu türbanlı ve çekici kadınla seks yapmak ister misin deyince hemen kadının dudaklarına yapıştım. Dakikalarca öpüştükten sonra beni yatak odasına alan kadın orada oğlu gelene kadar bana kendisini siktirdi.

Kategori:

Türbanlı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

6 Comments

 • Sevtap42 1 yıl ago

  Bende türbanlıyım. Oğlumun arkadaşları acaba beni de sikmek istiyor mudur ?

 • Kader65 1 yıl ago

  Türbanlı kadınlar çok seksi bende öyle olacağım ya. Zevk almak istiyorum.

 • Casperkadin 1 yıl ago

  Süperdi izlerken gerçekten zevk alarak boşaldım. Ayrıca kadının ateşli olması da genç delikanlıyı azdırdı. Bence herkese böyle bir kadın denk gelmeli. Bende ileri de yattığım erkeklere bu denli azgın olacağım.

 • Sıla 1 yıl ago

  Çok güzel ya anal seks herkes yapmalı bence.

 • Türbanlıseven 1 yıl ago

  Var ya benimde arkadaşımın bir türbanlı annesi var kadın tam bir milf. Porno yıldızı gibi kadın ve bu kadınla yatmayı çok hayal ettim.

 • Selin 1 yıl ago

  Harika be gerçekten izlerken zevk aldım.