Aynı bina da oturan genç bir delikanlı ile dul mature kadın her karşı karşıya geldiklerinde birbirlerine selam verirler. Azgın genç delikanlı bu dul kadını her gördüğünde iç çekse de karşıdan bir hareket gelmeden kadın ile konuşmak istemez. Çünkü aynı apartman da yaşayan bu ikili olabilecek küçük bir olumsuzlukta rezil olabilirler. Bu yüzden dolayı delikanlı kendisini devamlı kadından uzak tutmak ister. Bir gün markette denk geldiği bu kadına poşetleri taşıma konusunda yardım edebileceğini söyleyen genç delikanlı kadından olumlu cevap alınca inanılmaz mutlu olur. Kadını evine kadar götüren delikanlı kadının gel soğuk bir şeyler iç demesi ile daha da heyecanlanır. Eve giren genç salonun ortasına oturur.

Dul mature komşumu yatak odasında götten sikiyorum

Salonda oturan genç kadının getirdiği bir bardak kolayı içer. Daha sonrasında kadın ile uzun uzun sohbete dalınca konu sex konusuna gelir. Mature sikiş hayallerini kurduğu kadın ile ev de seks konusu konuşan genç bugün olacakları tahmin bile edemez. Tam seks konusu ateşli bir an aldığımda kadın yatak odasına gider ve birden soyunur. Bu sırada kadının arkasından giden genç kadını öyle görünce dayanamaz ve odaya girer. Kadını yatakta domaltan genç arkasına geçer ve mature kadını götünden siker.

Kategori:

Mature

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 Comments

  • Mature Hastası 1 yıl ago

    Balık etli mature kadınlar gerçekten candır. Bu kadınlar bakımlarını çok güzel yapıyorlar ve seks konusunda çok iyiler. Ben de mature kadın siktim ondan biliyorum.

  • Mature Sikiş 1 yıl ago

    Mature sikmek kadar zevkli bir şey yok. O kadar heyecan ve zevk veriyor ki anlatamam size.