Yeni evlenen ve sikiş konusunda birbiri ile çok uyumlu olan karı koca evlerine gelen kadının kız kardeşi ile birden seks hayatlarında rahatları bozulur. Tam bir ay kendilerinde kalacak olan baldızından dolayı karısını bir türlü rahat sikemeyen adam bu durumdan rahatsız olur. Bir gün baldızı evde yokken karısı ile birlikte alt ranza da aniden sevişmeye başlayan adam seksi karısının koca memelerini arkadan okşamaya başlar. Fakat o anda evin kapısının açıldığını ve baldızının geldiğini anlayan adam karısı ile birlikte birden toparlanırlar.

Eniştem ablamı sikerken mastürbasyon yapıyorum

Kız kardeşinin odaya girmesi ve üst ranzaya iç çamaşırları ile uzanmasıyla birlikte alt ranzada kocası ile sessizce sevişmeye devam eden bu karı koca sesin verdiği adrenalin ve heyecan ile inlemeye başlarlar. Alt ranzada eniştesinin ablasını siktiğini fark eden kız amını okşamaya başlar. Bir süre sonra üstünü tamamen çıkaran bu kız eniştesi ve ablasına yakalanır. Brazzers porno izle fantezisi gibi bir olayla baş başa kalan bu kız ablasının daveti üzerine ablası ve eniştesinin arasına 3. bir kadın olarak katılır. Şanslı adam karısını siktiği gibi baldızını da sikerek ikisinin da kocası olur.

Kategori:

Brazzers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Linksysbbr 1 yıl ago

    Benim de en büyük hayalim baldızımı kafaya alıp sikmek. Karımı bir ikna etsem aslında var ya fena şekilde araya alabilirim baldızımı. Gerçekten güzel kalçaları beni çok etkiliyor. Bir de her şeyi geçtim bize geldiği zaman özellikle daracık giyinmesi beni var ya fena azdırıyor arkadaş.