Ömründe sadece kadınları sikerek zevk alan ve bir süre sonra bu durumdan sıkılan zengin adam bir kere de olsa pasif gay bir adam sikmek ister. İnternet sitelerinde takılırken kendisine sahte bir hesap açan adam burada pasif gay olan ve kendisini evde ağırlayacak bir sex partneri aramaya başlar. Gecenin sonunda son derece bakımlı ve güzel kalçalara sahip bir gay bulan adam gay ile sabaha kadar sohbet eder. Yaşamak istediklerini bu genç pasif gay adama anlatan adam uzun sureli bir ilişki istediğini ve asla tek gece de kalmamasını söyler. Gencin de kendisine güvenilir ve aşık olabileceği bir adam aradığını söylemesi üzerine ertesi gün bu genç pasif gay adama kahvaltıya gider. Adam ile kahvaltı yaptıktan sonra tüm her şeyi konuşan bu çift sonrasında el ele yatak odasına giderler.

Evine aktif gay alan adam kendisini yatak odasında götten siktiriyor

Yatak odasına aktif gay olan adam ile giden bu genç gay porno izle videolar açarak adamın sikinin daha da kalkmasını ve iştahının kabarsını sağlıyor. Daha sonra adamın karşısında soyunarak güzel kalçalarını adama okşatan bu pasif adama sakso çekerek sikine prezervatif takıyor. Tüm bunlar yaşanırken zevkten dört köşe olan aktif gay kalkan sikini genç pasif adamın götüne sokarak bir güzel sikmeye başlıyor. İki tarafında doyumsuz bir şekilde zevk aldığı sikiş saatlerce devam ediyor. Pasif gay ile sevgili olan adam daha sonrasında bu genç ile grup seksler de yaparak hayatlarına renk katmaya devam ediyor.

Kategori:

Gay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Buğra 1 yıl ago

    Ben de sanırım gay olmak istiyorum. Erkeklere baktığım zaman gözüm pantolonlarının önüne kayıyor ve kocaman penislerini hayal ederken tahrik oluyorum. Bir erkeğin sikini yalama ve erkek erkeğe sikiş yapmak isterim.