Evde oldukça canı sıkılan adam evinin karşısındaki parkta oturmaya çıkar. Burada önünden geçen kadınlara birden yükselmeye başlayınca izlediği Türkçe altyazılı sikiş izle pornosu aklına gelir. Bu video da sokağa çıkan eleman karşısına gelen kızlara Türkçe sorular soruyor ve sonrasında para teklif ederek kendisi ile seks yapmasını istiyordu. Defalarca ret yiyen adam vazgeçmiyor ve sonunda kabul eden bir kız bulunca kızı eve götürerek parayı veriyor ve sonrasında kızı sikiyordu. Sonunda bunu denemeye karar veren genç karşıdan gelen kıvırcık saçlı ve deri ceketli bir kızı durduruyor ve sorular sorduktan sonra kendisi ile yatması için para teklif ediyordu. Bu genç o kadar şanslı bir genç ki para teklif ettiği kadının gerçekten paraya ihtiyacı olduğundan dolayı bu teklifi hemen kabul etmişti.

Sokakta kız ayarlayıp evde çatır çatır siken koca yaraklı adam

Kızı alarak hemen parkın karşısındaki evine götüren adam kıza parasını veriyor ve sonrasında diz çöktürerek kocaman ve kalın yarağına sakso çektiriyor. Bu sakso sonrasında penisi daha da sertleşen adam kızı domaltarak pantolonunu indiriyor ve kızın beyaz amını görüyor. Son derece temiz olan bu kadının amına adeta aşık olan adam eğilip bir süre kadının amını yaladıktan sonra sert şekilde kadının amına giriyor. Uzun süredir bu kadar kalın yarak içine almayan kadın o kadar zevk alıyor ki adamın içinden saatlerce çıkmamasını istiyor. Fakat erken boşalma sorunu olan adam hemen kadının içine boşalıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Kalın Yarak 1 yıl ago

    Selam kızlar çok kalın yarağım var. Seks konusunda doymak isteyen kızları evime bekliyorum. İstanbul’da yalnız yaşıyorum.