Seksi ve dik memeli karısı ile her gece farklı fanteziler yapan azgın adam bir sabah işe gitmemeye karar verir. Karısı ile daima üvey anne fantezisi denemek isteyen bu adam sabah karısı uyanınca bu durumu karısına anlatır. Karısından neden olmasın aşkı deneyelim sözlerini duyunca çok mutlu olan adam hemen karısı ile kurgu yapmaya başlar. Karısına anne demeye başlayınca kadın da kocasına efendim oğlu diyerek cevaplar vermeye başlar. Kocasının bu fantezisini daha da ileri taşımak isteyen kadın yatak odasından en seksi elbisesini alarak çıkar ve odaya tekrar geldiğinde oğlum baban beni akşam yemeğe götürecek sence elbisem nasıl olmuş diye sorar.

Annesini hayal ederek karısını siken adam

Odasına gelen karısını annesi gibi hayal eden adam çok yakışmış anneciğim diye cevap verir. Kocasının bu tavrı karşısında çok kuduran kadın hemen kocasının yanına gelir ve oğlum baban beni sikemiyor sen sikmek ister misin diye sorar. Senin gibi seksi bir anneyi kim sikmek istemez anneciğim diyen genç önce karısının ağzına yarağını verir ve çok güzel yalıyorsun anne der. Anne pornosu çeker gibi seks yapan bu çift yaptıkları seksten çok büyük keyif alınca bu fanteziyi sürekli denemek isterler. Rokettube sex izle filminde kadını aynaya yaslayarak siken adamın yaptığını yapan adam karısını aynalı dolaba yaslayarak sikiyor ve sonrasında eteğinin üzerine boşalıyor.

Kategori:

Rokettube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • SinanMes 1 yıl ago

    Bence kurgu da sorun olmayan bir olay. Üvey anne fantezisini eşiniz ile yapabilirsiniz. Bu sayede aklınızdan bu kötü fantezileri helal olan bir kadın ile bastırmış olursunuz. Bu durumda bu hatalara düşmezsiniz.