Kocası ile seks konusunda asla arasına kıskanma koymayan kadın fanteziler de kocası ile her şeyi denemektedir. Sadece aralarına 3. bir erkek istemeyen bu kadın bir gün kocasına eğer isterse 3. bir kadın ayarlayabileceğini söyler. Bunu demesinin ardından adam karısına genç bir kadın sikmek senin karşında fena olmazdı der. Kocasının genç bir çıtır lolita istediğini anlayan kadın hemen aramaya koyulur ve kocası ile karşısında amatör seks yapacak bir kadın aramaya başlar. Sosyal medya da uzun zamandır konuştuğu ve abla çok seksisin diyen kıza bu durumu açan kadın kızdan olumlu cevap alınca evine davet eder.

Kocam yanımda lolita kızı sikerek suratına boşaldı

Evine gelen kızı en seksi ve açık şekilde giydiren kadın kocası eve gelince kızı gösterir. Kızı görür görmez kocasının sikini kalktığını fark eden kadın çok değişik bir gece yaşayacaklarını anlar. Hemen kocası ile birlikte kızı soyan kadın sonrasında kocasının sikini kızın ağzına sokması ile kendi amı da sulanır. Karşısında başka bir kadına sikini yalatan kocasını izleyen kadın daha sonrasında kendi amını parmaklamaya başlar. Karısını o halde gören adam birden kadının içinden çıkarak kendi karısını sikmeye başlar.

Kategori:

Amatör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • AzgınKocam 1 yıl ago

    Merhabalar. Bu fantezinin aynısını bende yaşadım. Boğa kadar kuvvetli olan kocama ben artık yetemeyince en yakın kız arkadaşımı siktirdim. Kocam benim karşımda bir kadın siktiği için oldukça şanslı. Kocasını paylaşan kadın pornoları herkesi azdırır bence.