Kocası işe gittikten sonra tüm zamanını komşusu ile geçiren seks hastası bir kadın devamlı kocasının seks konusunda sınırlarından bahseder. Yatak odasında kendisi boşaldıktan sonra sırtını dönerek yattığını anlatan bu kadın komşusunun kendisine bir taktik vermesini ister. Hayatında yattığı kadınlar haricinde yakınlarına lezbiyen olduğunu itiraf etmeye kadın bu yakın komşusunu karşısına alır ve sana bir taktik ve sır vereyim mi der. Merakla kadının anlatacaklarını bekleyen bu komşu kadın ben de kocamla aynı sorunları yaşıyordum ve artık lezbiyen sikiş izle fantezilerini yaşayarak kendimi beni anlayan bir kadına tatmin ettiriyorum de. Komşusunun bu itirafı sonrasında son derece şaşıran kadın ayrıca dürüstlüğünden dolayı da kadını tebrik eder.

Komşumun karısını lezbiyen yaptım straponla sikiyorum

Komşusunun bu taktiği sonrasında 2 gün boyunca evde düşünen bu kadın bir gece arkadaşına mesaj atar ve kendisinin de bu zevki denemek istediğini anlatır. Bu durumu nasıl deneyeceğini sorunca kadın yarın sabah kendisine gelmesini söyler. Son derece seksi bir şekilde giyinen kadın hemen arkadaşının evine gider. Burada arkadaşı ile birlikte biraz sohbet eden kadın sonrasında sevişmeye başlar. Bir süre sonra arkadaşını strapon ile kendisini sikerken gören bu kadın zevkten tam 5 kere boşalarak kendisine gelir.

Kategori:

Lezbiyen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Sude19 1 yıl ago

    Benimde böyle bir anım oldu. Lise de kız arkadaşım ile takma penis alarak sırayla birbirimizi sikip kızlığımızı bozmuştuk.