Sizlere resim öğretmenim ile aramda geçen bir anımdan bahsedeceğim. Ben paralı bir liseye giden ve oldukça zengin bir ailenin liseli kızıyım. Annem ve babam benim okuyarak devlet katında çok üst noktalara gelmem konusunda sürekli nasihat vererek beni en güzel okullara gönderdiler. Fakat ben lise zamanı geldiğinde boşalmanın ve seksin tadını yaşadığım zaman hayatım tamamen değişti. Ben liseli olmama rağmen olgun erkeklerin benim ilgimi çekiyor olmasına da anlam veremiyordum. Bir keresinde yaşıtım bir erkekle yatmıştım ve bu erkeğin oldukça amatör tavırlar sergilemesi yaşıtım erkeklerden soğumama neden olmuştu. Okulda elde edebileceğim olgun tek erkek resim öğretmenimdi ve bende bunu başarmak için hemen harekete geçtim.

Liseli genç kız olgun öğretmeni ile çılgın sikiş yapıyor

Bir gün okulda resim öğretmenime ressam olmak istediğimi söyledim. Zaten çizimlerim çok iyi olduğundan dolayı öğretmenin bana bu konuda yardımcı olabileceğini söyledi. Ben nereden bilebilirdim resim öğretmenim liseli sikiş videoları izleyerek kendisini tatmin ediyormuş. Adam da benimle baş başa kalınca sikinin kalktığını fark ettim. Aslında bu durum her ne kadar hoşuma gitse de hocayı rahat elde edecek olmam canımı sıkmıştı. Ama olsun bu öğretmene kendimi siktirerek rahatlayacaktım. Resim bahanesi ile baş başa kaldığımız resim odasında öğretmenin beni çatır çatır sikti.

Kategori:

Liseli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 Comments

  • Liseli Siken 1 yıl ago

    Liseli kızlar gerçekten çok azgın oluyorlar. Aslında bir kadının en azgın olduğu çağları liseli çağlarıdır. O zaman amcıkları öyle bir sulanıyor ki vıcık vıcık bir kızı sikmenin tadına varabiliyorsun.

  • Sikiciniz Geldi 1 yıl ago

    Öğretmen pornoları beni çok azdırıyor ya. Öğretmen olup çıtır kızları sikmek isterdim.