Kız arkadaşı çok hasta olduğundan dolayı işe gelemeyince kız arkadaşını çok merak eden adam akşam işten çıktıktan sonra hemen kızın evine gider. Son derece halsiz ve bitkin olan sevgilisini o halde görmek adamın çok canını sıkar. Hemen kız arkadaşına elleri ile yemek hazırlayan adam kızın toparlaması için elinden geleni yapar. Verdiği ilaç ile kızın biraz kendine geldiğini gören adam kızla birlikte televizyonun karşısına oturur ve onunla bir film izlemeye karar verir. İzledikleri filmde aniden güzel bir sevişme sahnesi çıkınca adam hemen yanında oturan sevgilisine bakar. Kızın gizlice amını kaşıdığını fark eden adam sevgilisinin bacaklarına elini atar ve okşamaya başlar. Bacakları adamın üzerinde olan kız adamın kasıklarına doğru şaka ile karışık vurur ve daha sonra ayakları ile adamın sikini okşar.

Kız arkadaşımı hasta ziyaretinde götünden siktim

Sevgilisinin ayakları ile sikini okşamasından çok etkilenen adam siki kalkınca dayanamaz ve birden sevgilisinin dudaklarına yapışır. Televizyonda sevişen çifte nazire yapar gibi ateşlice sevişmeye başlayan bu çift kızın kızlık zarının yerinde durmasından dolayı bir türlü amdan seks yapamazlar. Sonunda seks yapmak isteyen bu kadın ve adam penislerini ve götlerini yağlayarak anal sikiş yapmaya karar verirler. Hayatında ilk defa anal seks yapacak olan bu kadının ilk sokuşta canı son derece yansa da sonrasında aldığı zevk ile adamın içinden çıkmaması ve devam etmesi için boşalana kadar yalvarır.

Kategori:

Anal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Sevgilimi Siktim 1 yıl ago

    Ben de sevgilimi çok güzel sikiyorum. Sevgili pornoları oldukça azdırıcı. Bence herkes evlenmeden önce sevgilisini 1 kere sikmeli.