Arap sikiş videoları izleyerek Arap kadınlara olan ilgisi daha da oradan genç delikanlı kendisine Arap bir manita yaparak onunla ilişkiye girmek gibi bir hedef koyar. Koyduğu bu hedef doğrultusunda etrafında bulunan bütün Arap kadınlara yazılmaya başlayan genç bütün okulun peşinde koştuğu Arap kız ile sevgili olmaya karar verir. Aslında kimsenin ayarlayamadığı bu kızı ayarlamak bu genç içinde zor olsa da sonunda kızı ikna eder ve kimsenin başaramadığı bir işi başararak seksi Arap kızı ile arkadaş olur. Kızı evlilik bahanesiyle kandırdıktan sonra o kız ile uzun bir süre boyunca sevgili olarak düzgünce ilişkilerine devam eder. Bir süre sonra kızın güvenini kazandığını fark eden genç delikanlı kız evine davet eder. Erkek arkadaşına güvenen Arap kız erkek arkadaşının bu teklifini kabul eder ve sabah güzel bir elbise giyinerek erkek arkadaşının evine gider.

Kandırarak evine aldı Arap kızı zorla siken genç

Arap sevgilisi eve geldiğinde giymiş olduğu seksi elbisesinden dolayı kızı daha da arzulayan genç delikanlı kızı korkutmamak için salonda oturalım ve birlikte film izleyelim der. Erkek arkadaşına güvenliğinden dolayı onun yanında rahat takılan genç Arap kız erkek arkadaşı film ararken kendisi de çay koyar. Filmi buldum artık yanıma gel yeni sevgilisinin yanına gelerek dizlerine uzanan Arap kız delikanlı ile birlikte film izlemeye başlar. Bir süre sonra elini kızın göğüslerine atan delikanlı Arap sevgilisinden hiç beklemediği bir şekilde sert bir tepki alır. Kızın bu tepkisine son derece sinirlenen delikanlı aniden kızın üzerine çıkarak elleriyle ağzını kapatır ve diğer eliyle kızı soyarak saatlerce tecavüz eder. Erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan Arap kız mecburen erkek arkadaşı ile ilişkisine devam eder ve delikanlının tehditleri yüzünden bu genç ile uzun süre sadece cinsel ilişki yaşar.

Kategori:

Arap

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Suriyeli HATUN 10 ay ago

    Türk erkekler çok azgın. Beni 5 kere siktiler. Ama yaraklarına doyamadım. Sikmek isteyen Türk erkekleri ile bedava porno çekerim. Sınırsızım.