Çok aşık olduğu sevgilisiyle değişik fantezi sikiş anıları yaşamak isteyen genç delikanlı kız arkadaşına bu durumdan kısaca bahseder. Seks konusunda kendisini çok mutlu eden erkek arkadaşının değişik fantaziler istiyor olmasından dolayı genç kız bu duruma karşı gelmez ve beni mutlu edeceksen seninle her türlü fanteziye yaşarım der. Kız arkadaşının kendi isteklerine saygı duymasından dolayı son derece memnun kalan delikanlı kız arkadaşına duşta seninle sevişmek ve seni orada bir kere sikmek istiyorum der. Erkek arkadaşının duşta seks olayına ılımlı karşılayan genç kız ailesi evde yokken bir gece erkek arkadaşını eve alır. Erkek arkadaşı eve gelir gelmez daha kapının girişinde sevişmeye başlayan bu çift daha sonrasında yavaş yavaş soyunarak banyoya geçmeye karar verir.

Azgın kız arkadaşını duşta çatır çatır sikerek orgazm ediyor

Tamamen soyunduktan sonra duşa giren bu ikili suyu da açarak suyun altında saatlerce öpüşmeye ve birbirlerini okşamaya başlıyorlar. Sevgilisinin amının zevkten vıcık vıcık olduğunu fark eden delikanlı daha fazla dayanamayarak kızın karşısında diz çöküyor ve kızın bir bacağını omuzlarına alarak kızın amını yalamaya başlıyor. Erkek arkadaşının adeta bir köle gibi karşısında diz çökerek amını yalamasından çok büyük haz duyan kız delikanlıyı hemen sırtüstü banyoda yatırarak zaten sertleşmiş olan sikini amının derinliklerine kadar alıyor. Kız arkadaşının bu kadar zevke gelmesinden etkilenen delikanlı hiçbir şeyden etkilenmeden kızın yumurtalıklarını spermlerini bırakıyor.

Kategori:

Fantezi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Süperman 9 ay ago

    Banyo da sikişen karı kocaların pornoları çok güzel oluyor ya. Bende evlendiğim zaman karımı banyo da sürekli sikeceğim.