Aşık olduğu genç sevgilisi ile evlendikten sonra her türlü fanteziyi denemeye karar veren genç delikanlı hayatında tek güvendiği olan sevgilisine yaşadığı eşcinsel ilişkilerine kadar anlatır. Bu durumdan etkilenen ve biseksüel olan sevgilisi ise kendisinin de biseksüel olduğunu ve kadınlardan da zevk aldığını söyler. Bu durumdan oldukça etkilenen ve seks hayatlarının çok ateşli olacağını düşünen adam kız arkadaşı ile geceleri sanal seks yaparak fanteziler ve kurgular yapmaya başlar. Her gece yaptıkları kurgular da birbirlerine daha da çok şey itiraf eden bu çift sonunda aralarına lezbiyen bir kadın almaya karar verirler.

Karım ve lezbiyen arkadaşı ile üçlü sex yapıyoruz

Karısını bir anonim uygulamaya üye yapan ve oradan kendisine yakın konumda lezbiyen bir kız bulmasını isteyen delikanlı kız arkadaşının güzelliği ile daha ilk günden bir kız ayarlamasından çok etkilenir. Hemen evlerine davet ettikleri bu kız gelince acayip heyecanlanan çift yatak odasına geçerek sadece iç çamaşırları ile yatağa uzanırlar. Karısına ve karısının lezbiyen arkadaşına elleri ile üzüm yediren bu delikanlı iki kadını da kendisine hayran bırakır. Karşısında karısı ile sevişmeye başlayan lezbiyen kızı okşayan ve tahrik eden adam karısı kendisine sakso çekerken lezbiyen kızın amını yalamaya başlar. Daha sonra ateşli bir seks olayına dönen olay da bu genç adam karısı ile birlikte lezbiyen kız arkadaşını da siker. Lezbiyen sikiş keyfi yaşayan ve aynı zaman da kocasının da yarağını yiyen evli kadın hayatına en mutlu kadın olarak devam eder.

Kategori:

Lezbiyen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • LezSevenKoca 1 yıl ago

    Lezbiyen kızları bende çok seviyorum ve karım kabul etse aramıza bir tane lezbiyen kız alarak üçlü seks yapmak isterdim.