Ben bir ailenin ilk evladı olan kızım. Hayatıma bu zamana kadar bir sürü erkek girdi. Bir çoğuyla da seks deneyimim oldu. Asyalı sikiş seven erkeklerin her zaman bir numaralı yatmak istediği bir kız oldum. Son derece güzel ve bakımlı bir kızım. Erkekler beni gördükleri zaman fiziğimden dolayı hemen bana yazılıyorlar ve benimle yatmak istiyorlardı. Aslında erkekleri azdırmak ve onları elde etmek beni çok azdırıyordu. İşin sonunda erkekler beni kullandıklarını düşünüyorlardı fakat ben erkekleri kullanıyordum. Sonuçta seks yaparken sadece onlar zevk almıyorlar. Hatta kadınlar erkeklerden 6 kat daha fazla zevk alıyorlardı. Bunu bilmedikleri için şu kızı siktim diyerek hava atıyorlar. Ama biz kadınların ne kadar zevk aldığımızı bilseler bizlere kendilerini para karşılığında satarlar. Neyse ben konuma gelmek istiyorum. Bir çok erkekle yattım fakat son yattığım erkek son derece heyecanlı ve akıl almaz bir seks yaşattı bana. Çünkü bu yattığım kişi erkek kardeşimdi.

Gece erkek kardeşinin odasına giden Japon abla amını siktiriyor

Evet yanlış duymadınız. Yattığım kişi erkek kardeşimdi. Japon sikiş videolarında bir ablanın erkek kardeşi ile yattığını görmüştüm. bu durum beni son derece yükseltmişti. Ben de karar verdim ve erkek kardeşimi mastürbasyon yaparken yakalayacak ve onunla konuya girerek seks yapacaktım. Bir gün erkek kardeşimin kapısında bekliyordum. O sırada erkek kardeşim mastürbasyon yaparak odasından çıktı. Benim evde olduğumu bilmiyordu. Kendisini yalnız zannediyordu. Ben onu o halde görünce karşımda yapmasını istedim. Utanarak erkek kardeşim mastürbasyona devam etti. Sonrasında onun karşısında domalarak evde temizlikler yapmaya başladım. Artık erkek kardeşim de beni arzuluyordu. Sonunda bir gece herkes uyuduğunda erkek kardeşimin odasına giderek ona kendimi siktirdim.

Kategori:

Asyalı Japon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Ensest Zeytinburnu 1 yıl ago

    Zeytinburnu’nda çok çekik gözlü var. Onlardan birisi benim üvey kız kardeşim olsa var ya ne güzel sikerdim. Çok tatlı orospular.