En yakın arkadaşıyla uzun zamandır görüşmeyen kadın kocasından boşandıktan sonra bu arkadaşına yazar. Uzun zamandır arkadaşına yazmamasının nedeni iste kocasının bu arkadaşı ile görüşmesini istememesidir. Çünkü zamanında karısının gençken bu kadın ile lezbiyen ilişkisi olduğunu biliyor olması doğal olarak kadın ile görüşmesine yasak koymasına neden olur. Her ne kadar kocasından sonsuz zevk alsa da bu kadının arada kadınlar ile kız kıza sex isteği her zaman ön plana çıkmış ve bu durumda kendisini evli olduğundan dolayı bastırmıştır. Fakat kocası ile yuvası yıkılınca sosyal medya açan kadın hemen bu arkadaşına mesaj atarak görüşmek ister.

Duşta kız kıza oral seks yaparak orgazm olan kadınlar

En yakın arkadaşından samimi yaklaşım aldıktan sonra kıza başından geçenleri anlatan kadın kızı evine davet eder. Hafta sonu kendisine gelecek olan kadın ile sevişmek isteyen bu dul kadın sonunda gelen arkadaşına sevişme teklifinde bulunur. Arkadaşının kabul etmesi üzerine duşta lezbiyen sikiş yapmaya karar veren kadınlar hemen duşa girerler. Burada iç çamaşırları ile uzun uzun öpüşen kadılar sonrasında birbirlerine oral seks yaparak boşalırlar.

Kategori:

Lezbiyen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Oralci 1 yıl ago

    Kızların birbirine oral seks yapması çok iyi. En azından kendilerinin nerelerinden zevk aldığını biliyorlar ve en iyi şekilde yalayabiliyorlar.