Bir gün iş yerinden eve erken gelen baba evde kızını ve onun seksi arkadaşını görür. Bu kızı gördükten sonra aklından çıkaramayan baba kızın arkadaşı her eve geldiğinde kızına ve özellikle arkadaşına güzel hediyeler alır. Bu kızın aklını bu şekilde çelmeye çalışan sapık babanın planını kızı anlar. Uzun zamandır babasının annesinden ayrı olmasından dolayı abaza olduğunu bilen kızı babasının bu planına ses çıkarmaz. Eğer arkadaşım kendisini babasına siktirmek isterse siktirebilir diye düşünür. Babasının aldığı hediyelerden de mutlu olan kız bu durumu kendine fırsat olarak bilir. Bu yüzden arkadaşını sürekli eve davet eden kız babasının arkadaşına hediye alırken kendisine de hediye alacağını bilir. Bir gün kızın numarasını alan bu adam gece kıza mesaj atar. Kıza olan ilgisini açıklayan adam kıza çok güzel bir hediye aldığını söyleyerek kızının evinde olmadığı bir gün arkadaşını eve davet eder. Kızla evde baş başa olan bu adam kıza çok güzel bir hediye vererek aklını alır.

Kızımın arkadaşını eve atarak amından sikiyorum

Aldığı hediye sonrasında hemen arkadaşının babasının boynuna sarılan bu kız eli yanlışlıkla adamın sikine çarpınca aletinin kalktığını fark eder. Bu durumda kız her ne kadar utansa da hemen kendisini geri çeker ve konuyu değiştirir. Sonrasında adam kızın elinden tutarak elini sikinin üzerine koyar. Artık olacakları anlayan kız Brazzers sikiş yapar gibi adama elleriyle 31 çekmeye başlar. Azmış olan adama bu yaptığı yetmeyince kıza sakso çektirmek ister. Aldığı pahalı hediyenin karşılığını vermek isteyen kız o gün adam ne derse yapar. Bu durumdan çok zevk alan adam kızının arkadaşını sikerek içine boşalır ve kızı hamile bırakır. Hamile porno videoları izleyen adam kızı hamileyken de sikmeye devam eder.

Kategori:

Brazzers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 Comments

  • Necdet 1 yıl ago

    Benim 21 yaşında bir kızım var ve kızımın arkadaşları bana geldiği zaman onlara çok yükseliyorum. Hele bir tanesi var benimle çok ilgileniyor. Acaba o kıza gizlice açılsam ve siksem nasıl olur.

  • Dormanjde 1 yıl ago

    Dünya üzerinde böyle ilişkiler oldukça yaygın. Bir çok baba kızının arkadaşlarını sikmeyi hayal ediyor.