Üniversite okuyan ve okuduğu şehirde kendisine bir sevgili yapan genç delikanlı oturdukların evin kirasını veremez hale gelirler. Ailelerinin durumu iyi olmayan bu iki genç iki aydır ev kirasını veremediklerinden dolayı ev sahibi ile sıkıntı yaşarlar. Bir gün kız arkadaşı ile okula giderken bir adam tarafından durdurulan bu iki genç adam ile sohbet ederler. Adam bu iki gence çok para kazanmak isteyip istemediklerini sorar. İki genç kazanacakları paranın ne karşılığında olacağını sorunca adamın cevabı cuckold sikiş olur. Bu olay hakkında az bilgisi olan gençler zor durumda olduklarından dolayı adamın teklifini kabul ederek ofisine geçerler.

Para karşılığında kız arkadaşımı siktirip izliyorum

Adamın ofisine gittikten sonra burada biraz daha sohbet eden bu sevgililer adamın swinger sikiş partilerine hiç katıldınız sorusuna hayır cevabı veriyorlar. Daha sonrasında adam erkek olan gence kız arkadaşını burada bir posta sikme karşılığında kendisine 3000 dolar para vereceğini söyler. Neredeyse 2 senelik kiralarına bedel bu para gencin hoşuna gider. Kız arkadaşının da tamam demesi ile kabul ettiklerini söyleyen bu gençler kızın soyunması ile olaya başlarlar. Genç kız adama önce sakso çektikten sonra erkek arkadaşının karşısında kendisini zengin bir adama siktirir.

Kategori:

Swinger Cuckold

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Beaconhve 1 yıl ago

    Para için insan kız arkadaşını satar mı be. Zevk için yapılmalı bu durum. Karısını siktirmek isteyen aralarına 3. erkek arayan herkes bana ulaşabilir. Mesaja cevap vermeniz yeterli olacaktır.