Son derece açık görüşlü iki kadın ile evli olan adamlar eşlerinin birbirlerinin yanında çok açık giyinmelerini sorun etmezler. Hatta bazen birbirlerinin karılarına bakarken kendilerini yakalayan adamların da bu durum oldukça hoşuna gider. Her ne kadar uzun yıllar birbirlerine açılamasalar da eş değiştirme gibi bir fantezileri olan bu adamlar bir sabah kahvaltısında buluşmaya karar verirler. Eşlerini de alarak evde buluşup kahvaltı yapmak isteyen bu karı kocaların amaçları karılarının da eş değiştirme konusunda fikirlerini almaktır. Hatta bu kocalardan bir tanesi evde karısı ile sex yaparken telefondan swinger sikiş açar ve karısının bunu zevkle izlemesinden dolayı çok mutlu olur.

Eş değiştirerek swinger seks yapan karı kocalar

Kahvaltı için arkadaşlarının evine giden karı kocalardan kadın olanı o kadar açık giyinmiştir ki neredeyse kadının memeleri elbiselerden dışarı çıkacaktır. Eve girer girmez arkadaşının karısının memelerine baktığını anlayan adam bugün cuckold sikiş olacak diye içinden geçirir. Karısını sikecek gibi bakan adama inat oda arkadaşının karısını sikecek gibi kesmeye başlar. Arkadaşının karısının götüne zaten hasta olan bu adam karısını arkadaşına emanet edere banyoya gider. Geldiği zaman ise arkadaşı ile karısını seks yaparken görünce dayanamayan adam hemen arkadaşının karısını domaltarak götünü yalayıp siker.

Kategori:

Swinger Cuckold

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • Cuckold Misafir 1 yıl ago

    Cuckold misafir keşke bana da gelse. Onları çok güzel ağırlarım. Karısını siktirecek her adamı kendime misafir edebilirim.